Очко Луніна! Українець на останній хвилині допоміг "Ов'єдо" врятуватися від поразки в грі з "Уескою"

19 січня 2020, 23:11
Український воротар розігнав атаку, яка завершилася рятівним голом його нової команди

Андрій Лунін / Фото: Getty Images

Український голкіпер "Реала" Андрій Лунін зіграв свій другий матч за клуб Сегунди "Ов'єдо", куди до кінця сезону перебрався на правах оренди. Нагадаємо, в попередній грі помилка Луніна на виході коштувала "Ов'єдо" поразкивід "Альмерії" 0:2.

Цього разу українець знову пропустив, проте його команда не програла – домашні 1:1 з третьою командою другого іспанського дивізіону "Уескою". Це перше очко Андрія Луніна з "Ов'єдо"!

Відео матчу "Ов'єдо" – "Уеска" (1:1)

У першому таймі матчу з "Уескою" Андрій Лунін пропустив гол, який, втім, був скасований через офсайд. А на 54-й хвилині гості забили українцеві вже "чисто": удар супеиника головою Лунін в ефектному стрибку парирував, але проти добивання ногою впритул від іспанця з незвичайним для цієї країни ім'ям Євген Вальдеррама наш кіпер був уже безсилий.

Однак на сьомий доданій хвилині матчу саме Андрій Лунін дальнім введенням м'яча від своїх воріт розігнав атаку "Ов'єдо", яка увінчалася рятівним голом Ібраїма Бальде. 1:1 – неймовірна розв'язка!

До речі, після фінального свистка Луніна чекав новий ритуал в "Ов'єдо" – вся команда зібралася в коло на полі, щоб вислухати мотиваційну промову капітана, після чого гравці розгорнулися до трибун і оплесками подякували глядачам за підтримку.

Відзначимо, що за 18 турів до фінішу команда Луніна залишається в зоні вильоту – "Ов'єдо" ділить з "Депортіво" 19-е місце із 22-х учасників другого за силою іспанського дивізіону.

Дивіться, як Лунін захищав ворота збірної України в товариському матчі з Нігерією (2:2)