Огляд перерваного сніговою бурею матчу у Львові: "Карпати" – "Олімпік"

3 грудня 2017, 22:04
Голи і моменти матчу на снігу в 18 турі української Прем'єр-ліги

"Карпати" - "Олімпік"

У неділю матч "Карпати" – "Олімпік" був перерваний через сильний снігопад. Головний арбітр зустрічі 18 туру української Прем'єр-ліги Катерина Монзуль не дозволила командам розпочати другий тайм через негоду, що обрушилася на Львів.

Поле не встигали очистити від снігу, хоча до збирання підключилися навіть фанати. Сніг продовжував йти і через деякий час стало відомо, що в неділю поєдинок продовжувати не будуть.

Після першого тайму матчу "Карпати" – "Олімпік" рахунок був нічийний – 1: 1. За львів'ян гол забив Сергій Мякушко на 42-й хвилині, але "Олімпік" відігрався досить швидко – на 45-й хвилині відзначився Антон Кравченко.

Якийсь час зі Львова надходила інформація, що поєдинок можуть дограти на наступний день – в понеділок. Однак президент Прем'єр-ліги Володимир Генінсон розповів нам, що, ймовірно, матч "Карпати" – "Олімпік" дограють у лютому 2018 року.

Раніше в цьому турі Прем'єр-ліги лідер сезону "Шахтар" в Харкові обіграв "Верес" з рахунком 2: 0. Голи забивали Марлос (50-а хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75).

Пізніше київське "Динамо" на своєму полі розгромило "Маріуполь". Пропустивши гол в середині першого тайму, команда Олександра Хацкевича відповіла п'ятьма м'ячами у ворота Худжамова. Дублем відзначився Жуніор Мораєс, ще по голу забили Денис Гармаш, Віктор Циганков і Дерліс Гонсалес.