Огляд матчу "Зірка" – "Сталь": 2 видалення і 14 жовтих карток

3 грудня 2017, 20:18
Відео голів та моментів матчу 18 туру чемпіонату України

Кропивницька "Зірка" мінімально обіграла каменську "Сталь" у матчі 18 туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок пройшов у Кропивницькому і завершився з рахунком 1: 0.
Єдиний гол на 78-й хвилині забив Іван Цюпа.

Арбітр зустрічі Володимир Новохатний показав футболістам двох команд 14 жовтих карток, дві з яких перетворилися на червоні. У складі "Зірки" був вилучений Арно Гедж (31-а хвилина), у "Сталі" завчасно поле покинув Анатолій Ульянов (76-а хвилина).

"Зірка" – "Сталь" – 1: 0

Гол: Цюпа (78)

Нагадаємо, що поєдинок 18 туру ЧУ "Карпати" – "Олімпік" був перерваний після першого тайму через сильний снігопад. Поле не вдалося привести в порядок і, попередньо, матч у Львові буде дограний у лютому 2018 року. Цікаво, що в перерві прибирати сніг з газону стадіону допомагали як уболівальники львівського клубу, так і керівництво команди.

Раніше в цьому турі Прем'єр-ліги лідер сезону "Шахтар" в Харкові обіграв "Верес" з рахунком 2: 0. Голи забивали Марлос (50-а хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75).