Огляд матчу "Зірка" – "Карпати" – 1: 1

12 травня 2018, 18:56
Відео голів та моментів стартового поєдинку 31 туру чемпіонату України

Зірка - Карпати - 1:1 відео голів

У стартовому матчі 31 туру чемпіонату України "Зірка" і "Карпати" зіграли внічию. Поєдинок пройшов у Кропивницькому в суботу і завершився з рахунком 1 : 1 . Господарі вийшли вперед завдяки голу Сергія Петрова , а гості зрівняли рахунок з пенальті , який реалізував Карраскаль на доданих до першого тайму хвилинах .

У кінцівці гри гості залишилися в меншості: Іван Лобай отримав другу жовту картку і був видалений з поля.

Наступний матч "Зірка" проведе 19 травня на виїзді проти "Чорноморця", а "Карпати" в цей же день візьмуть "Сталь".

"Зірка" – "Карпати" 1: 1 (1: 1)
Голи: Петров (38), Карраскаль (45 + 4, пен)
Попередження: Чичиков (15), Вербний (24), Гафеті (31), Лобай (42), Драченко (45), Гедж (48), Ербес (50), Федецький (73), Карраскаль (86)
Видалення: Лобай (87)

"Зірка": Паст, Фатєєв (Гафеті, 10), Ованесян, Братков, Цюпа, Білоног, Драченко, Загальский (Ямпіль, 80), Гедж, Чичиков (Збунь, 67), Петров

"Карпати": Шевченко, Лобай, Федецький, Мірошниченко, Вербний, Карраскаль, Ербес (Голодюк, 90), Мякушко (Ременюк, 70), Швед, Гуцуляк (Санчес, 83), Ді Франко.