Огляд матчу "Зоря" – "Верес" – 1: 0

29 квітня 2018, 17:07
Луганський клуб гарантував собі місце в Лізі Європи

У неділю, 29 квітня, в матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу луганська "Зоря" мінімально обіграла рівненський "Верес" – 1: 0. Переможний гол на 59-й хвилині забив Юрі. Гості майже весь другий тайм грали в меншості після видалення Адамюк за фол останньої надії.

Ця перемога гарантувала "Зорі" місце в Лізі Європи. І підвищила шанси луганчан на бронзові медалі. "Зоря" лише на одне очко відстає від полтавської "Ворскли".

"Зоря" – "Верес" – 1: 0

Гол: Юрі (59)

"Зоря": Лунін, Гордієнко, Сваток, Тимчик (Харатін, 18), Чечер, Громов, Сілас (Фопала, 52), Чеберко (Луньов, 73), Андрієвський, Караваєв, Юрі.

"Верес": Бандура, Адамюк, Сімінін, Приймак, Лук'янчук; Пепі (Морозенко, 53), Мягков, Карасюк, Каленчук, Жуліо Сезар, (Микитин, 58), Степанюк.

Попередження: Чечер (8), Юрі (19), Харатін (88) – Сімінін (31), Пепі (40), Мягков (81).

Видалення: Адамюк (50).

Нагадаємо, що сьогодні о 19:30 почнеться останній матч 29 туру
: смотреть "Ворскла" – "Динамо" на ТБ і в інтернеті, розклад трансляцій.