Огляд матчу "Ювентус" – "Барселона" – 3:0

12 квітня 2017, 00:25
Голи та найкращі моменти матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Ювентус" – "Барселона"

Перший   матч   1/4   фіналу   Ліги   чемпіонів   між   італійським   " Ювентусом "   та іспанською "Барселоною "   завершився розгромною   перемогою   господарів   поля .

Дубль   у   матчі   ще   до   перерви   оформив   аргентинець   Пауло   Дібала ,   а   в другому   таймі  ветеран   " Ювентуса "   Джорджо   К'єлліні   встановив   остаточний   рахунок .

Матч-відповідь відбудеться   в   Барселоні   на   " Камп   Ноу "   19 квітня.   Нагадаємо ,   що на   попередній стадії   " Барселона "   також   поступилася   в   гостях   з   розгромним рахунком   " ПСЖ "   ( 0 : 4 ) ,   проте   вдома   взяла   історичний   реванш   ( 6 : 1 ) .

" Ювентус "   –   " Барселона "   –   3 : 0
Голи :   Дібала   ( 7 ,   22 ) ,   К'єлліні   ( 55 )