Огляд матчу "Ворскла" – "Олександрія" – 3: 1

3 грудня 2017, 22:33
Голи і моменти матчу 18 туру української Прем'єр-ліги

"Ворскла" - "Олександрія" - 3:1

У матчі 18 туру української Прем'єр-ліги "Ворскла" обіграла "Олександрію". Поєдинок пройшов у Полтаві в неділю і завершився з рахунком 3: 1.

Господарі забезпечили собі комфортну перевагу вже до початку другого тайму після голів Владислава Кулача, Юрія Коломійця та Олександра Кобахідзе. Гості змогли забити "гол престижу" на другій доданій до другого тайму хвилині – відзначився Андрій Гітченко.

"Ворскла" – "Олександрія" – 3: 1 (2: 0)

Голи: Кулач (20), Коломоєць (42), Кобахідзе (49) – Гітченко (90 + 2)

Жовті картки: Чеснаков (74), Гіоргадзе (79) – Запорожан (53), Полярус (89)

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 28 очок – це третє місце в таблиці чемпіонату України. У "Олександрії" залишилося 18 очок і восьме місце.

Нагадаємо, що поєдинок 18 туру ЧУ "Карпати" – "Олімпік" був перерваний після першого тайму через сильний снігопад. Поле не вдалося привести в порядок і, попередньо, матч у Львові буде дограний у лютому 2018 року.

Раніше в цьому турі Прем'єр-ліги лідер сезону "Шахтар" в Харкові обіграв "Верес" з рахунком 2: 0. Голи забивали Марлос (50-а хвилина, з пенальті) і Факундо Феррейра (75).

Пізніше київське "Динамо" на своєму полі розгромило "Маріуполь". Пропустивши гол в середині першого тайму, команда Олександра Хацкевича відповіла п'ятьма м'ячами у ворота Худжамова. Дублем відзначився Жуніор Мораєс, ще по голу забили Денис Гармаш, Віктор Циганков і Дерліс Гонсалес.