Огляд матчу "Спортінг" – "Атлетіко" – 1:0

13 квітня 2018, 09:17
Відео голу і моментів поєдинку 1/4 фіналу Ліги Європи

Спортінг - Атлетіко - 1:0. Фото: AFP

У чвертьфінальному матчі футбольної Ліги Європи лісабонський "Спортінг" здобув перемогу над мадридським "Атлетіко" – 1:0.

Єдиний гол на 28-й хвилині зустрічі забив колумбійський нападаючий "Спортінга" Фреді Монтеро.

У першому матчі тиждень тому в Мадриді "Атлетіко" переміг з перевагою в два м'ячі – 2:0. Таким чином, до півфіналу Ліги Європи вийшов іспанський клуб, який вважається головним фаворитом на перемогу в турнірі.

В інших чвертьфіналах ЛЄ "Марсель" на своєму полі розгромив "Лейпциг" з рахунком 5:2, московський ЦСКА вів 2:0 в матчі з "Арсеналом", але не зміг утримати перемогу (2:2), а австрійський "Зальцбург" створив справжню сенсацію, обігравши "Лаціо" з рахунком 4:1.

Жеребкування півфіналів і фіналу Ліги Європи відбудеться в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 13 квітня. Початок процедури – о 13:00, результати – на segodnya.ua.