Огляд матчу "Шахтар" – "Маріуполь" – 3: 0

18 березня 2018, 19:49
Донецький клуб здобув чергову перемогу в Прем'єр-лізі

У неділю , 18 березня, в поєдинку24 туру чемпіонату України з футболу в Харкові зустрічалися " Шахтар " і " Маріуполь " .

Донецький клуб здобув впевнену перемогу, забивши суперникам три м'ячі. Рахунок відкрив в середині першого тайму Ісмаїлі, а потім маріупольцям "в роздягальню" забив ще і Марлос.

Після перерви в ворота екс-голкіпера "гірників" Худжамова влетів і третій м'яч. Його автором став Фред.

"Шахтар" – "Маріуполь" – 3: 0
Голи: Ісмаїлі (27), Марлос (45 + 3), Фред (67)

"Шахтар": Пятов, Хочолава, Бутко, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко (Дентіньо, 70), Марлос (Зубков, 82), Алан Патрік, Фред, Тайсон, Феррейра.

"Маріуполь": Худжамов, Неплях, Дава, Яворський, Насонов, Білий, Мишнєв, Тищенко, Демір (Биков, 79), Дедечко (Авагімян, 69), Діденко.

Нагадаємо, що сьогодні ще зіграє найближчий переслідувач донецького клубу київське "Динамо". На "Олімпійському" о 19:30 розпочнеться матч
"Динамо" – "Ворскла", список трансляцій поєдинку.

Сьогодні також "Заря" обіграла "Верес" і вийшла на третє місце в турнірній таблицічемпіонату України.