Огляд матчу "Шахтар" – "Динамо" – 0: 1: гол Мбокані, дві перекладини і небезпечні моменти

22 липня 2017, 22:15
У Харкові "Динамо" перемогло "Шахтар" в "українському класико"

У суботу в Харкові в центральному матчі другого туру і всього першого кола чемпіонату України " Динамо " з мінімальним рахунком обіграло " Шахтар " .

Яскраві фото матчу "Шахтар" – "Динамо"

Єдиний гол забив після повернення з оренди конголезець Дьємерсі Мбокані , який пробив головою в притул зі штангою після навісу справа від Дениса Гармаша .

Матч запам'ятався великою кількістю моментів . На 57 -й хвилині поперечина врятувала " Шахтар " від другого пропущеного гола після потужного удару зльоту від Дерліса Гонсалеса . Не минуло й десяти хвилин , як перекладина врятувала вже киян : Тайсон пробивав з семи метрів ! Однак голів глядачі на стадіоні " Металіст " більше не побачили .

Нагадаємо , що тиждень тому в Одесі в поєдинку за Суперкубок України "Шахтар" обіграв "Динамо" з рахунком 2:0.

"Шахтар" – "Динамо" – 0:1 (0:0)
Гол: Мбокані (46)
Жовті картки: Марлос (89) – Гонсалес (53), Коваль (68), Хачеріді (84), Сидорчук (84), Корзун (89)

Наш сайт проводив онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" – "Динамо".