Огляд матчу "Олімпік" – "Зірка" – 1: 0

21 жовтня 2017, 17:09
Гол у свої ворота забив Тарас Качараба

13 тур чемпіонату України з футболу сьогодні відкривали донецький "Олімпік" і кропивницька "Зірка".

"Олімпік" вирвав перемогу у обескровленной "Зірки" на останніх хвилинах матчу завдяки автоголу, Тарас Качараба зрізав м'яч у власні ворота. Треба сказати, що гості догравали поєдинок удев'ятьох – на 38-й хвилині червону картку отримав Максим Ковальов, а на 59-й хвилині був видалений Артем Фаворов.

Нагадаємо, в центральному матчі 13 туру зустрінуться "Динамо" та "Шахтар". Матч відбудеться в неділю, 22 жовтня, на "Олімпійському". Початок поєдинку – о 19:30. Наш сайт проведе текстову онлайн трансляцію матчу.

Раніше стало відомо , що в матчізможуть взяти участь Дентіньо і Євген Хачеріді, які пропустили кілька попередніх зустрічей через травми .

Також повинен повернутися Домагой Віда, який отримав шокуюче розсічення голови в матчі Ліги Європи проти "Янг Бойз". А ось на Сергія Сидорчука Олександр Хацкевич розраховувати не може українець вирушить на обстеження до Іспанії.