Огляд матчу "Маріуполь" – "Зоря" – 0: 0

11 березня 2018, 20:37
Кращі моменти матчу чемпіонату України в Маріуполі

"Маріуполь" у 23-му турі чемпіонату України на своєму полі зіграв у нічию з луганською "Зорею" – 0: 0.

У першому таймі луганчани були близькі до забитого голу, але Сілас не зумів реалізувати пенальті за фол проти Артема Громова. З ударом бразильця з 11-метрової позначки впорався Рустам Худжамов.

Після перерви шанс вийти вперед був у "Маріуполя", коли м'яч після невеликої паніки у штрафному влучив у штангу воріт Луніна. В інший час команди більше боролися, бо важке поле не давало можливості продемонструвати футболістам техніку.

Нагадаємо, що цей матч став для команд стартовим у другому етапі чемпіонату України. Незважаючи на втрату очок, "Зоря" зуміла скоротити відставання від "Ворскли", яка в п'ятницю програла "Шахтарю".

"Маріуполь" скоротив відставання від луганчан в одне очко, але вже сьогодні обох команд може обігнати "Верес", якщо повторить свій подвиг і знову обіграє "Динамо". Дивитися "Динамо" – "Верес" можна в прямій трансляції на ТБ – список трансляцій доступний на нашому сайті.