Огляд матчу "Маріуполь" – "Ворскла" – 1: 0

24 листопада 2018, 17:18
Переможний гол господарі забили в другому таймі

В суботу, 24 листопада, в матчі 16 туру української Прем'єр-ліги "Маріуполь" на своєму полі приймав полтавську "Ворсклу".

У першому таймі більше домінували гості , створюючи напругу біля воріт Гальчука . А після перерви гра вирівнялася і господарям вдалося відкрити рахунок . На 57 -й хвилині точно пробив Зубков . Надалі обидві команди намагалися більше думати про атаку , ніж про оборону , однак голів більше в матчі забито не було .

"Маріуполь" – "Ворскла" – 1:0
Гол: Зубков (57)

"Маріуполь": Гальчук, Чоботенко, Яворський, Демірі, Ігнатенко, Мишнєв, Пихаленок (Білий, 85), Полегенько, Борячук (Чурко, 78), Зубков, Вакула (Горбунов, 90).

"Ворскла": Шуст, Саків, Чижов (Даллку, 55), Артур Батиста (Ребенок, 46), Чеснаков, Шарпар, Скляр, Сапай (Сергійчук, 81), Пердута, Кулач, Коломоєць.

Попередження: Вакула (29), Ігнатенко (47), Демірі (59), Яворський (88) – Сапай (51), Скляр (66), Шарпар (68).

Огляд матчу "Маріуполь" – "Ворскла":

Нагадаємо, що раніше в стартовому матчі 16 туру чемпіонату України "Шахтар" в Харкові зіграв внічию з ФК "Львів" – 0:0.