Огляд матчу "Маріуполь" – "Десна" – 1:4

29 липня 2018, 22:45
По дублю в матчі зробили Хлєбас і Філіппов

29 липня 2018 року – історичний день для чернігівської "Десни". Команда здобула першу перемогу у вищому дивізіоні чемпіонату України з футболу. На виїзді "Десна" розгромила учасника Ліги Європи ФК "Маріуполь" – 4: 1. По два голи в матчі за чернігівський клуб забили Дмитро Хлєбас та Олександр Філіппов.

"Маріуполь" – "Десна" – 1: 4

Голи: Вакула (68) – Хлєбас (3, 22), Філіппов (59, 78).

"Маріуполь": Худжамов, Полегенько, Биков (Фомін, 29), Чоботенко, Кірюханцев (Вакула, 67), Білий, Пихаленок, Тищенко, Мишнєв, Чурко (Горбунов, 46), Борячук.

"Десна": Литовка, Мостовий, Гітченко, Братков, Д. Фаворов, Коберідзе, Огиря, Волков (Слинкин, 89), Філіппов, Старенький (Банасевіч, 75), Хлєбас (Єрмаков, 83).

Попередження: Кірюханцев (28).

Нагадаємо, що вчора "Динамо" лише на останніх хвилинах зуміло вирвати перемогу в матчі з "Львовом" – 1: 0. Переможний гол забив Назарій Русин.

А сьогодні "Шахтар" розгромив "Арсенал" в чемпіонаті України, в ворота "канонірів" у ще першому таймі влетіло три м'ячі.