Огляд матчу "Львів" – "Олександрія" – 2: 2

2 вересня 2018, 20:10
Гостям вдалося відіграти два м'ячі у другому таймі

Сьогодні в рамках сьомого туру української Прем'єр-ліги пройшов поєдинок між "Львовом" і "Олександрією". Матч видався бойовим і багатим на голи. У першому таймі двічі забивали господарі, а після перерви вже наздоганяли гості. У підсумку результативна нічия – 2: 2, після якої "Львів" залишився в другій шістці, а "Олександрія" продовжує знаходитися в лідерах.

"Львів" – "Олександрія" – 2: 2

Голи: Бруно (8, пен.), Тейлор (21) – Грицюк (54), Сітало (83)

"Львів": Бандура, Приймак (Білий, 57), Голіков, Воронін, Адамюк, Тейлор (Сабіно, 90), Бруно, Аугусто (Волошинович, 69), Жонатан Ліма, Западня, Каленчук.

"Олександрія": Паньків, Банада, Бондаренко, Шендрик, Пашаєв, Цуріков, Протасов, Ковалець, Запорожан (Грицюк, 46), Задерака (Шастал, 67), Пономар (Сітало, 41).

Попередження: Бруно (9), Голіков (47), Каленчук (88) – Сітало (75)

Сьогодні свій матч чемпіонату України проведе віце-чемпіон країни. Дивитися онлайн "Динамо" – "Карпати" можна з 19:30.