Огляд матчу "Лаціо" – "Динамо" – 2:2

9 березня 2018, 09:01
Голи Циганкова і Мораеса принесли киянам нічию

Футболісти київського "Динамо" на виїзді здобули нічию в поєдинку з "Лаціо" в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи.

У Римі на "Стадіо Олімпіко" команди розійшлися мирно – 2:2. Після безгольового першого тайму, у другій половині гри команди видали гольову феєрію. Спочатку шедевр створив Циганков, який забив гол п'ятою. Потім було дві реалізації італійців – Іммобіле і Андерсон – після провалів в центрі оборони українського клубу. І гол Мораеса, який вийшов на заміну, через штрафний наприкінці другого тайму. Була ще й штанга після удару Іммобіле в компенсований час і червона картка Гармашу після фінального свистка.

Голи: Іммобіле (54), Андерсон (62) – Циганков (52), Мораес (79)

Поєдинок-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи "Динамо" – "Лаціо" відбудеться наступного четверга, 15 березня, в Києві на НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, що на "Сан Сіро" зійшлися гранди європейського футболу. "Мілан" приймав лондонський "Арсенал". Завдяки двом голам у першому таймі "каноніри" відвезли з Італії впевнену перемогу.