Огляд матчу "Динамо" – "Карпати" – 0: 2

2 вересня 2018, 22:12
Мар'ян Швед відзначився дублем у матчі

У неділю, 2 вересня, в поєдинку сьомого туру чемпіонату України з футболу київське "Динамо" зустрічалося на "Олімпійському" з львівськими "Карпатами". Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком – 2: 0. У першому таймі дубль оформив Мар'ян Швед.

Треба сказати, що гості майже весь другий тайм грали в меншості, після того як за дві жовті картки поле покинув Мегреміч.

Це перша поразка "Динамо" в нинішньому чемпіонаті України, а для "Карпат" – друга перемога в турнірі.

"Динамо" – "Карпати" – 0: 2

Голи: Швед (17, 45 + 1)

"Динамо": Бойко, Бурда, Кадар, Кендзера, Піваріч (Сідклей, 25), Буяльський, Вербич, Циганков, Че Че (Калитвинцев, 70), Супряга (Русин, 46), Шапаренко.

"Карпати": Кучинський, Ковтун, Лебеденко, Мегреміч, Мірошниченко, Мякушко, Ді Франко, Ербес, Карраскаль (Бородай, 57), Швед (Клєц, 67), Гуцуляк (Вербний, 76).

Попередження: Бурда (75), Калитвинцев (86) – Мегреміч (26, 55), Карраскаль (46), Гуцуляк (75), Вербний (81), Кучинський (88)

Вилучення: Мегреміч, 55 (друге попередження)