Огляд матчу "Олександрія" – "Динамо" – 2: 3

25 жовтня 2017, 23:21
Дубль Кравця і м'яч Бесєдіна вивели киян до чвертьфіналу Кубка України

"Динамо" здобуло перемогу в поєдинку 1/8 фіналу Кубка України проти "Олександрії" і пробилося до чвертьфіналу турніру. Матч пройшов у середу в Олександрії на стадіоні "Ніка".

Динамівці відкрили рахунок на 36-й хвилині – відзначився Артем Кравець. Здавалося, матч так і завершиться, але за 15 хвилин до фінального свистка "Олександрія" зрівняла рахунок (Старенький, 77). Основний час завершився внічию – 1: 1.

У додатковий час кияни забили двічі – спочатку відзначився Артем Бесєдін, а потім Артем Кравець оформив дубль. Крапку в матчі на 125-й хвилині з пенальті поставив Василь Грицук.

Нагадаємо, що в таблиці чемпіонату України "Динамо" посідає друге місце, а "Олександрія" йде на дев'ятому.

"Олександрія" – "Динамо" (Київ) – 1: 1 (2: 3 після дод.часу)

Голи: Старенький (77), Грицук (125, з пен) – Кравець (36), Бесєдін (107), Кравець (116)