Огляд історичного матчу Аргентина – Ісландія на ЧС-2018

16 червня 2018, 19:32
Ісландці набрали перші очки на чемпіонатах світу з футболу

Ісландці творять сенсацію. Фото AFP

Сьогодні в Москві збірна Ісландії зіграла свій перший матч в рамках чемпіонату світу з футболу . Протистояли дебютантам срібні призери ЧС 2014 аргентинці на чолі з Ліонелем Мессі . Однак ісландці просто блискуче провели поєдинок і набрали свої перші " світові " очки. Матч Аргентина – Ісландія завершився внічию – 1:1.

Команди обмінялися голами в першому таймі . Спочатку Серхіо Агуеро потужно пробив у ближній верхній кут , а майже відразу Альвред Фіннбогасон першим встиг на добивання .

У другому таймі аргентинці могли вирвати перемогу . За поштовх в спину був призначений пенальті . Однак Ліонель Мессі не зміг з " точки " переграти Ханнеса Халлдорсона . Цікаво, щоМессі не забив 4 пенальті з 7 останніх ударів з 11 метрів за збірну Аргентини і " Барселони " – це 57 % промахів .

Крім того, Ліонельнаніс 11 ударів , але жоден з його пострілів так і не досяг цілі .

Нагадаємо , що півзахисник збірної АргентиниХав'єр Маскерано став рекордсменом збірної Аргентини після стартового матчу на ЧС-2018.