Огляд фіналу Ліги Європи "Атлетіко" – "Марсель" – 3:0

17 травня 2018, 08:51
Антуан Грізманн зробив дубль в матчі

Другий гол Грізманна. фото AFP

Мадридський "Атлетіко" став переможцем Ліги Європи-2018. У фінальному поєдинку іспанці розгромили французький "Марсель" – 3:0.

Першими могли відкрити рахунок французи, однак в дебюті зустрічі Жермен не реалізував вихід один на один. А ось Грізманн не став тринькати такі моменти і вивів свою команду вперед на 21-й хвилині.

"Атлетіко" – "Марсель": огляд першого тайму

Після перерви перевага іспанців було ще сильніше. Як результат – два голи в ворота Манданди. Спочатку Грізманн оформив дубль, а потім Габі довершив розгром. Між цим Мітроглу влучив у штангу.

"Атлетіко" – "Марсель": огляд другого тайму

Цікаво, що за всю історію французькі клуби жодного разу не вигравали Кубок УЄФА/Ліги Європи. "Марсель" програвав тут в 1999 і 2004 роках. А ось для "Атлетіко" це третій титул. Мадридський клуб перемагав у цьому турнірі в 2010 і 2012 роках.

Нагадаємо, що 26 травня в Києві на НСК "Олімпійський" буде зіграний фінал Ліги чемпіонів. Третій раз поспіль має шанси забрати трофей іспанський "Реал", якому протистоятиме англійський "Ліверпуль".