Обставили чоловіків: завершився перший жіночий спринт біатлонного Кубка світу

1 грудня 2019, 18:08
Українки виступили значно краще за чоловічу збірну, але медалей все ще немає. У Віти Семеренко – 10-е місце

Віта Семеренко / Фото: Getty Images

У шведському Естерсунді завершився перший жіночий спринт Кубка світу з біатлону-2019/2020. Збірну України в цій гонці представляли Анастасія Меркушина, сестри Семеренко, екс-білоруска Дарина Блашко і Надія Бєлкіна.

Варто зазначити, що українські жінки в своєму спринті виступили краще, ніж двома годинами раніше представники чоловічої збірної країни. Однак, незважаючи на це, в цьому Кубкові світу з біатлону "синьо-жовті" продовжують залишатися без медалей.

Найкращий результат серед українок у спринті показала Віта Семеренко, яка посіла 10-е місце за одного промаху. Бронзовій чешці Маркеті Давидовій, яка допустила два промахи, Віта програла півхвилини. Переможницею ж гонки стала сексуальна італійка Доротея Вірер.

Доротея Вірер / Фото: Instagram

Доротея Вірер / Фото: AFP

Результати жіночого спринту в Естерсунді

• 1. Доротея Вірер (Італія) – 19.48,5 (1)
  • 2. Марті Ульсбю-Ройселанн (Норвегія) – 8,6 (2)
  • 3. Маркета Давидова (Чехія) – 11,9 (2)
  • 10. Віта Семеренко (Україна) – 41,1 (1)
  • 24. Валентина Семеренко (Україна) – 1.04,5 (1)
  • 41. Дарина Блашко (Україна) – 1.37,4 (1)
  • 48. Анастасія Меркушина (Україна) – 1.51,9 (1)
  • 66. Надія Бєлкіна (Україна) – 2.23,0 (2)

Нагадаємо, що в чоловічому спринті, який виграв норвежець Йоханнес Бе, найкращий результат з українців показав Артем Прима, який посів 35-е місце.

Відзначимо також, що перед стартом зимової частини сезону Валя Семеренко виграла "золото" літнього ЧС з біатлону . Показавши бездоганну стрільбу в білоруських Раубічах, українка на одну десяту секунди випередила суперницю з Чехії.