Володар Кубка Африки Кот-д'Івуар вилетів з турніру на стадії групового етапу

25 січня 2017, 00:22
З групи С в плей-офф вийшли команди ДР Конго і Марокко

Збірна Марокко обіграла команду Кот-д'Івуара в третьому турі групового етапу Кубка Африки. фото AFP

Футболісти збірної Кот-д'Івуара в третьому турі групового етапу Кубка африканських націй-2017, який проходить в Габоні, програли команді Марокко і залишилися за бортом плей-офф.

Гра групи C, що пройшла у вівторок в місті Оем, закінчилася з рахунком 1:0 на користь марокканців, у яких єдиний м'яч на 64-й хвилині забив Рашид Аліу.

В іншому матчі цього квартету збірна ДР Конго в місті Порт-Жантіль обіграла команду Того з рахунком 3:1.

Збірна Марокко набрала 6 очок і з другого місця в групі після команди ДР Конго (7 балів) пробилася до чвертьфіналу турніру. Суперники марокканців визначаться пізніше. Збірна Кот-д'Івуару (2 очки), чинний переможець Кубка африканських націй, разом з командою Того (1 бал) залишилася за бортом плей-офф.

Кубок Африки-2017: розклад, результати, таблиці