Кривдники України виграли чемпіонат Європи з волейболу: фото і відео тріумфу сербів

29 вересня 2019, 21:22
Збірна Сербії, яку в 1/4 фіналу ледь не обіграли українці, в матчі за "золото" переламала Словенію

Сербія - чемпіон Європи з волейболу

Збірна Сербії стала чемпіоном Європи з волейболу серед чоловіків. У неділю, 29 вересня, у фінальному матчі турніру в Парижі в присутності 12 654 глядачів серби в балканському дербі очікувано обіграли Словенію – 3: 1 (19:25, 25:16, 25:18, 25:19).

Словенці, які в плей-офф пройшли Болгарію, Росію і Польщу, в фінальному поєдинку виграли перший сет, але потім серби впевнено забрали три наступні партії і вперше з 2011 року завоювали континентальне "золото". Найрезультативнішим гравцем зустрічі став представник переможців Александар Атанасієвич – 22 очки.

Нагадаємо, що на шляху до фіналу збірна Сербії обіграла в плей-офф Чехію, потім отримала бій від сенсаційної України, яку перемогла лише в п'яти партіях, а в півфіналі балканська команда пройшла Францію.

Зазначимо, що в матчі за "бронзу" чемпіонату Європи Польща обіграла в трьох партіях Францію.

Як ми писали раніше, сирійські біженці видавали себе за гравців волейбольної збірної України. Мігрантів затримали в аеропорту Афін після того, як поліція встановила, що українські паспорти, які вони пред'явили, були вкрадені або загублені.

Також повідомлялося, що волейболістки відсвяткували перемогу в Кубку оголеним фото з роздягальні. Дівчата з італійської команди "Імоко Воллей" прикрили інтимні місця завойованим трофеєм.