Кривдник київського "Динамо" в Лізі Європи розбив чемпіона Туреччини і вийшов до чвертьфіналу

5 серпня 2020, 21:51
На своєму полі данський "Копенгаген" забив "Істанбулу ББ" три м'ячі

/ Фото: Reuters

Практично одночасно з донецьким "Шахтарем" до чвертьфіналу Ліги Європи ступив також "Копенгаген", який нещодавно став срібним призером чемпіонату Данії. Нагадаємо, скандинави на груповому етапі обійшли київське "Динамо" в боротьбі за друге місце в квартеті. Суперником "Копенгагена" в 1/8 фіналу був турецький "Істанбул ББ". До речі, нещодавно чемпіон Туреччини визначився достроково в матчі з командою українця.

Після першого матчу, який відбувся ще в березні, невелика перевага в один м'яч була в колективу зі Стамбула (1:0). Однак сьогодні данці розбили турків в пух і прах – 3:0. Наш сайт вів онлайн матчу "Копенгаген" – "Істанбул". Уже на четвертій хвилині Йонас Вінн відкрив рахунок і зрівноважив шанси суперників. Більше до перерви суперники м'ячів не забивали. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

А на 52-й хвилині Вінн зробив дубль з 11-метрового, призначеного за гру рукою.

Коли ж через 10 хвилин Расмус Фальк запалив на табло 3:0, практично все стало ясно. "Копенгаген" довів справу до впевненої перемоги і вийшов в 1/4 фіналу. Правда, там на команду з Данії чекає "Манчестер Юнайтед", так що продовжити свою казку скандинавам буде дуже непросто.

Дивіться, як київське "Динамо" грало з "Копенгагеном" внічию на своєму полі минулої осені: