Про користь перемог: українська тенісистка Світоліна піднялася на п'яте місце в світовому рейтингу

9 березня 2020, 11:38
Еліна виграла змагання в мексиканському Монтерреї і підскочила на дві позиції

Світоліна взяла головний приз в Мексиці і піднялася в рейтингу / Фото: WTA

Сьогодні оновили світовий рейтинг Жіночої тенісної асоціації. Прима українського тенісу Еліна Світоліна змогла піднятися відразу на дві позиції – з сьомої на п'яту. Як ми повідомляли, минулої ночі Світоліна виграла турнір в Монтерреї, зламивши в мексиканському трилері чешку Боузкову. До слова, як виявилося, цей тригодинний фінал став найтривалішим 2020 року в турнірах основної сітки WTA.

Успіх Еліни дозволив їй набрати 4580 очок і обійти канадку Б'янку Андреєску і Кікі Бертенс із Нідерландів. Всього на 10 балів випереджає одеситку Софія Кенін – переможниця Відкритого чемпіонату Австралії, яка минулого тижня виграла турнір у французькому Ліоні. Трійка лідерів рейтингу залишилася незмінною: Ешлі Барті (Австралія), Симона Халеп (Румунія) і Кароліна Плішкова (Чехія).

Читайте, як Катерина Бондаренко перемогла в парному розряді турніру в Мексиці.

У ТОП-100 з українок також перебувають Даяна Ястремська (№25) і Катерина Козлова (№98). У другій сотні: Катаріна Завацька (№105), Леся Цуренко (№139), яка піднялася відразу на 13 позицій після непоганого виступу в Індіан-Веллсі, Марта Костюк (№141) і Ангеліна Калініна (№144).