"Потрібно продовжувати працювати, у нас скоро знову матч": тренер "Шахтаря" про перемогу над "Вольфсбургом"

5 серпня 2020, 22:58
Луїш Каштру не збирається зупинятися на досягнутому і хоче дійти до фіналу

/ Фото: Reuters

Чемпіон України знову дійшов до чвертьфіналу єврокубкового турніру. У середу ввечері "Шахтар" обіграв "Вольфсбург" в повторному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Перемога вийшла драматичною – хоч і великою, але видобутою саме в кінцівці.

Після поєдинку головний тренер "гірників" Луїш Каштру розповів в ефірі про свої враження від гри:

"У мене залишилися хороші враження, наша команда майже постійно була сильною. За винятком лише 10-15 хвилин на початку, коли "Вольфсбург" притиснув нас пресингом. Так не мало бути. Ми не використовували зони, про які говорили напередодні. Але потім ми почали створювати моменти: Марлос, Тайсон, Алан Патрік... У нас було п'ять моментів, але в футболі не завжди все забивається, потрібно вміти чекати слушного моменту.

У другому таймі ми поставили собі за мету забити м'яч. Наше завдання було перемогти і не закриватися при цьому в обороні. Ми добилися результату, вийшли в чвертьфінал, продовжуємо працювати і йти своїм шляхом. Ми щасливі, що подарували радість уболівальникам".

Але наставник уже думає й про фінальний турнір у Німеччині, який стартує наступного тижня:

"Зараз всі задоволені результатом, ми показали хорошу гру. Але через шість днів у нас знову матч – із "Айнтрахтом" чи "Базелем", все може дуже швидко змінитися. Ми продовжуємо працювати, щоб перемагати".

Тим часом, Матвієнко розповів про розгром "Вольфсбурга" в Лізі Європи: "Наша мета – фінал".