Ну хто ж їх зупинить! "Баварія" розійшлася і забила дев'ять голів у двох матчах чемпіонату Німеччини

6 червня 2020, 18:35
При цьому "Байєр" першим відкрив рахунок ще на 10 хвилині зустрічі в Леверкузені

Кінгслі Коман вражає ворота "Байєра" / Фото: Reuters

Мюнхенська "Баварія" на всіх парах мчить до свого ювілейного 30-го чемпіонства в Німеччині. У центральному матчі 30 туру німецької Бундесліги підопічні Ганса Фліка з рахунком 4:2 поставили на місце "Байєр", який веде боротьбу за путівку в Лігу чемпіонів на наступний сезон. Раніше ми повідомляли, що господарі нарешті виграли в чемпіонаті Німеччини.

Рахунок у матчі відкрив "Байєр" вже на 10 хвилині стараннями Аларіо після вкидання з ауту на лівому фланзі. Нойер не очікував такої прудкості від аргентинця і не зміг виручити свою команду. Вся надія гостей була на суддю, адже лайнсмен свиснув, показуючи, що був офсайд. Однак після повторного перегляду епізоду рефері зарахував гол, не побачивши порушення правил – 1:0.

Але після такого багатообіцяного початку "фармацевти" пропустили чотири голи поспіль – три ще в першому таймі і один – у другому, і втратили шанси зачепитися хоча б за один бал в матчі з лідером Бундесліги. У "Баварії" по разу відзначилися Коман (на 27 хвилині), Горецька (42), Гнабрі (45) і Левандовський (66).

"Байєр" – "Баварія" / Фото: Reuters

Футболісти "Байєра", щоправда, до кінця не опускали рук і зуміли ще один раз пробити Нойєра за хвилину до кінця основного часу. Вірц зробив рахунок на табло не таким розгромним – 2:4. Мюнхенці набрали відмінний хід, забивши дев'ять м'ячів в останніх двох зустрічах.

Після цієї зустрічі "Баварія" набрала 70 очок, а це значить, що її переслідувачам в особі "Боруссії" Дортмунд і "Лейпцига" не вдасться скоротити відставання мінімум в сім і дев'ять очок відповідно. А ось "Байєр" так і залишився п'ятим поза зоною Ліги чемпіонів.

Дивіться, як "Баварія" ще до паузи в футболі розгромила "Челсі"