Ну, хоча б в парі: українська прима тенісу Світоліна нарешті здобула перемогу на турнірі WTA

3 березня 2020, 09:40
Еліна успішно розпочала виступ на змаганнях в Мексиці

Еліна Світоліна і Гарбінє Мугуруса / Фото: Reuters

Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна цього тижня грає на турнірі WTA в мексиканському Монтерреї. Призовий фонд хардового змагання – 275 тисяч доларів. Згадаймо, тиждень тому Світоліна програла американці Анісімовій в Досі.

У першому колі одиночного розряду наша сьома ракетка планети зіграє з Данко Ковінич – представницею Чорногорії, яка в світовому рейтингу займає 88-ме місце. Одеситка посіяна тут під першим номером.

А минулої ночі Еліна розпочала виступ у парному розряді. Компанію Світоліній склала знаменита британка Йоганна Конта. Разом дівчата перемогли італійку Сару Еррані і чилійку Даніелу Сегель з рахунком 7:6 (7:5), 6:3. Матч тривав годину і 37 хвилин, за які Світоліна з Контою подали п'ять ейсів, тоді як суперниці – жодного. Українка і британка вже грали разом, але лише тепер їм вдалося перервати серію з трьох поразок поспіль.

Дізнайтеся, який приз отримала Світоліна на церемонії "Золота рукавичка".

Також в Монтерреї заявлені ще дві українки. На жаль, Катерина Козлова в першому ж раунді програла шведці Ребеці Петерсон – 6:3, 6:7 (1:7), 4:6. А Катерину Бондаренко у вівторок чекає зустріч з іспанкою Сарою Соррібес-Тормо (№79 в світі).