Ну що, відставка? Михайличенко з VAR-скандалом і суперголом зазнав першої поразки біля керма "Динамо"

15 вересня 2019, 19:12
Гравці "Динамо" не розуміють, чого від них хоче тренер. Це вилилося в домашню поразку від Чернігова

"Динамо" - "Десна" - 1:2 / Фото: Twitter

До цього вже давно йшло. І ось це сталося. Олексій Михайличенко, вимоги якого так і не сприйняли гравці, зазнав першої поразки біля керма "Динамо". Після нічиїх з "Олімпіком" (1:1) і "Зорею" (2:2) сьогодні кияни на НСК "Олімпійський" програли чернігівській "Десні" з рахунком 1:2. Ну що, цього достатньо, щоб експеримент з черговим динамівським "серцем" вважати провальним? Відставка?

Рахунок в матчі з "Динамо" чернігівська команда відкрила на 40-й хвилині. Відзначився екс-динамівець Калитвинцев.

На 49-й хвилині "Динамо" відігралося. Бесєдін вдало зіграв на добиванні.

Але "Десна" таки добила киян на 56-й хвилині. Супергол п'ятою вдався Філіппову. Це був не гол, а шедевр! У підсумку – заслужені 2:1 на користь Чернігова.

Відзначимо, що кінцівка першого тайму в матчі "Динамо" – "Десна" (1:2) ознаменувалася скандалом. Паст відбив удар Де Пени головою, після чого м'яч чи то повністю перетнув лінію воріт "Десни", чи то перетнув, в будь-якому випадку суддя Копієвський не зафіксував гол. Це викликало обурення Де Пени, який вимагав перегляду VAR, хоча система відеодопомоги арбітрам в цьому матчі не використовувалася взагалі.

Динамо – Десна – 1:2
Голи: Бесєдін, 49 – Калитвинцев, 40, Філіппов, 56
Динамо: Бойко – Караваєв, Бурда, Кадар, Миколенко – Кадірі (Соль, 85), Буяльський – Циганков, Гармаш (Шепелєв, 74), Де Пена (Родрігес, 46) – Бесєдін
Десна: Паст – Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий – Богданов (Домбровський, 78), Огиря (Єрмаков, 83) – Калитвинцев, А. Фаворов, Картушов – Філіппов (Конопля, 89)
Попередження: Де Пена – Огиря, Паст

Як ми писали раніше, екс-воротар "Шахтаря" не дав екс-тренеру "Динамо" обіграти "Маріуполь". Іспанець Вісенте Гомес був близький до перемоги в першій грі біля керма "Олімпіка – на шляху у нього встав Худжамов.

Також ми розповідали, що з'явилося відео Тайсона після страшної травми в зіткненні з Ісмаїлі. Пошкодження, отримане капітаном "гірників" в поєдинку з "Зорею", добряче налякало уболівальників "Шахтаря".