Новий тренер "Евертона" побіг святкувати гол з болбоєм, а не з командою: веселе відео

7 грудня 2019, 21:21
Данкан Фергюсон бурхливо відреагував на гол своєї команди в матчі проти "Челсі"

Данкан Фергюсон та болбой / Фото: Reuters

Юний болбой знову опинився в центрі уваги під час футбольного матчу в Англії. Цього разу хлопець, що подає м'ячі, виявився героєм епізоду в матчі між "Евертоном" і "Челсі" (3:1) в 16-му турі Прем'єр-ліги. Ні, він не допоміг команді організувати гол, зате бурхливо святкував третій забитий м'яч господарів поля разом з дебютантом на тренерському містку "ірисок" Данканом Фергюсоном.

Шотландський тренер після голу у виконанні Домініка Калверт-Льюїна на 84-й хвилині зустрічі помчав уздовж бровки поля, а потім схопив в обійми болбоя, що прибіг до нього. Тільки після цього він вирушив привітати своїх підопічних. Відео епізоду відразу стало вірусним в соцмережах.

Нагадаємо, що після поразки від "Ліверпуля" (2: 5) в попередньому турі Евертон відправив у відставку Марко Сілву, поки команду тренуватиме Данкан Фергюсон, який виступав за клуб в ролі гравця з 1994 по 1998, а потім з 2000 по 2006 рік.

Нагадаємо, що деякий час тому героєм став болбой матчу "Тоттенгем" – "Олімпіакос" (4:2) в Лізі чемпіонів. На 50-й хвилині зустрічі він дуже швидко подав м'яч Сержу Ор'є для введення з ауту, дозволивши лондонській команді організувати стрімку атаку і забити свій другий гол. Після матчу Жозе Моурінью заявив, що цей епізод став ключовим у матчі і віддячив хлопчині тим, що запросив на обід з командою.

Дивіться огляд матчу "Тоттенгем Хотспур" – "Олімпіакос" – 4:2