Новий расистський скандал: голландець після образ пішов з поля, а повернувшись – забив

18 листопада 2019, 07:15
Футболіст "Ексельсіора" Ахмад Мендес Морейра відповів фанатам, що його образили, забитим голом

Ахмад Морейра залишає поле / Фото: Getty Images

Матч другого дивізіону Нідерландів між "Ден Босхом" і "Ексельсіором" затьмарив скандал на расовому ґрунті. На 29-й хвилині зустрічі за рахунку 1:1 вболівальники господарів почали викрикувати расистські образи на адресу вінгера гостей Ахмада Мендеса Морейри – 24-річного голландця, батьком якого є виходець Гвінеї-Бісау.

Через образи гравець "Ексельсіора" покинув межі поля. Після того, що сталося головний арбітр зустрічі прийняв рішення зупинити матч на 10 хвилин.

Цікаво, що після відновлення гри Мендес Морейра зміг забити. На 44-й хвилині матчу він вивів "Ексельсіор" вперед. Святкуючи гол, Ахмад підбіг до тієї частини трибун, звідки раніше на його адресу пролунали расистські образи. Ахмад демонстративно приклав долоні до вух, немов звертаючись до фанів: "Я вас слухаю, що тепер скажете?"

У відповідь в сторону Морейри, разом з новими неприємними вигуками і нецензурними жестами, з трибун полетіли різні предмети. Що стосується результату матчу, то він завершився з рахунком 3:3.

Нагадаємо, раніше расистських образ зазнав капітан "Шахтаря" Тайсон. На скандал в "українському класико" вже відреагувала поліція, відкривши проти ультрас "Динамо" кримінальну справу.

При цьому самі ультрас "Динамо", коментуючи звинувачення в расизмі, заявили: "Це була акція на підтримку плямистих сов. Як можна звук сови не відрізнити від звуку мавпи? Вони зовсім різні".