Нові скандування проти Зозулі: українця образили 1200 іспанців

10 січня 2020, 14:18
Цькування українського нападника "Альбасете" проникло вже і до найвищого дивізіону іспанського футболу

Роман Зозуля / Фото: Getty Images

На двох матчах найвищого дивізіону чемпіонату Іспанії з футболу зафіксували нові образливі скандування на адресу українського нападника "Альбасете" Романа Зозулі, який виступає дивізіоном нижче – в Сегунді. Нагадаємо, кінець минулого року ознаменувався скандалом: фанати "Райо" зірвали гру з "Альбасете", скандуючи: "Зозуля – нацист!".

Як стало відомо сьогодні, Професійна футбольна ліга Іспанії (LFP) відправила до Комітету федерації футболу країни (RFEF) звіт про образливі скандування на адресу Романа Зозулі на двох поєдинках Ла Ліги.

Перший інцидент стався на матчі "Осасуна" – "Реал Сосьєдад" 22 грудня. У протоколі арбітра зазначено, що на 6-й хвилині матчу близько 400 уболівальників протягом 10 секунд хором співали: "Зозуля, ти наці".

Інша частина уболівальників зустріла ці скандування свистом, більше вони не повторювалися. Матч не припиняли.

Другий епізод був зафіксований 5 січня на матчі "Реал Сосьєдад" – "Вільярреал". Аналогічні скандування лунали від групи з 800 уболівальників. Матч також не зупиняли.

Нагадаємо, раніше за образи Зозулі "Райо Вальєкано" покарали штрафом у 18 тисяч євро і дограванням зустрічі, перерваної за рахунку 0:0, вже без уболівальників. Однак потім апеляційний комітет Іспанської федерації футболу тимчасово призупинив дію санкцій.