Новак Джокович виграв Ролан Гаррос вперше в кар'єрі

5 червня 2016, 19:30
Джокович вперше в кар'єрі став переможцем Відкритого чемпіонату Франції з тенісу

Кращий за рейтингом тенісист світу серб Новак Джокович став переможцем Відкритого чемпіонату Франції, який завершився в неділю в Парижі, обігравши в фіналі британця Енді Маррея, таким чином зібравши кар'єрний "Великий Шолом".

У вирішальному матчі на турнірі Джокович переграв Маррея в чотирьох сетах з рахунком 3: 6, 6: 1, 6: 2, 6: 4. Зустріч тривала три години і три хвилини.

Джокович виграв 12-й титул Великого Шолома в своїй кар'єрі, здобувши перемогу в своєму 20-му фіналі. Крім того, серб вперше став чемпіоном "Ролан Гаррос", а також став володарем кар'єрного "Великого Шолома". До сьогоднішнього дня Джокович встиг стати чемпіоном всіх інших турнірів "Великого Шолома" – Відкритий чемпіонат Австралії (6 разів), Вімблдон (3 рази) і Відкритий чемпіонат США (2 рази).