Новак Джокович виграв 30 сетів поспіль: це рекорд для тенісиста

1 листопада 2018, 20:58
Сербський тенісист видав серію перемог і гарантував собі першу сходинку рейтингу

Новак Джокович. Фото AFP

Сербський тенісист Новак Джокович встановив персональний рекорд за кількістю виграних поспіль сетів. У матчі 1/8 турніру ATP в Парижі проти боснійця Даміра Джумхура сербський спортсмен виграв свої 29-й і 30-й сети. Востаннє Джокович програвав партію у другому колі Відкритого чемпіонату США.

Примітно, що своє минуле досягнення Новак встановив у 2015 році на цьому ж відрізку сезону. Тоді він виграв 29 сетів поспіль, починаючи з фіналу US Open і закінчуючи півфіналом турніру в Парижі.

Наступний матч, в рамках "Мастерс" в Парижі, серб проведе проти хорвата Марина Чиліча. Чинним чемпіоном змагань є тенісист з США Джек Сок.

Раніше ми писали, що Новак Джокович очолить рейтинг ATP наступного тижня. Він забезпечив собі лідерство після зняття нинішньої першої ракетки світу Рафаеля Надаля з турніру в Парижі. Іспанець знявся з Rolex Paris Masters через проблеми з м'язами живота.

У вересні Новак Джокович виграв US Open і зрівнявся з Пітом Сампросом. Сербський тенісист втретє в кар'єрі виграв Відкритий чемпіонат США.