Норвезький біатлоніст виграв гонку переслідування на Кубку світу

20 грудня 2014, 17:16
Українець Дмитро Підручний показав 36-й результат

Еміль Свендсен. Фото AFP

Норвезький біатлоніст Еміль Свендсен не залишив жодного шансу суперникам у гонці переслідування на етапі кубка світу з біатлону в Поклюці .

Після спринту здавалося, що у переможця тієї гонки Антона Шипуліна проблем в персьюті виникнути не повинно : росіянин здорово почуває себе в горах і при тому є визнаним майстром стрільби. Але " перестріляти " Еміля Свендсена в нинішньому сезоні – вкрай складне завдання . Після цього старту точність Еміля в сезоні становить 93,4% ! Фантастика ! Ось і в гонці переслідування Шипулін допустив дві помилки , а норвежець показав абсолютний результат! Підсумкові 18 секунд переваги не відображають реальної переваги: на останньому колі Еміль вже нікуди не поспішав.

Третє місце зайняв лідер сезону Мартен Фуркад , який піднявся на одну позицію в порівнянні зі спринтом . Точніше – вже екс- лідер, бо на мас -старт у жовтому бібі лідера вийде вже Свендсен . Пораш норвежця становить 4 очки.

Після невдачі в спринті, відмінний персьют провів єдиний з українців Дмитро Підручний. Якби не образливий збій на третьому рубежі , Діма цілком міг боротися за двадцятку кращих зі стартового 50-го місця. Але два промахи змусили вирішувати більш приземлені завдання по набору кубкових очків. І з цим завданням Підручний впорався ! Ще і взяв участь у видовищному фініші разом з чехом Міхалом Шлезінгром і французом Кантені Фійоном Майлі – фотофініш з трьох учасників виграв українець , зайнявши 36-е місце в підсумковому протоколі !

Але самим неймовірним ривком в персьюті відзначився і росіянин Тимофій Лапшин , який пробився в квіткову церемонію з 45- го місця на старті !

Завтра третій етап Кубка світу у Поклюці завершиться першими в нинішньому сезоні гонками з масовим стартом. Нагадаємо, Україна тут представлятимуть Валя Семеренко і Юлія Джима .