Крістіансен заявив, що вчинив дурницю, коли сфотографувався у футболці із зображенням президента Росії

/ Фото: AFP

Норвезький біатлоніст Ветлі Шостад Крістіансен заявив, що вчинив дурницю, коли сфотографувався у футболці із зображенням президента Росії Володимира Путіна. Слова спортсмена передає Expressen.

Крістіансен згадав, що не вкладав ніякого політичного сенсу в цю фотографію. "Це був лише жарт", – підкреслив норвежець. Проте він зіткнувся з критикою за цю публікацію, яку назвав заслуженою.

Біатлоніст опублікував фотографію перед фінальним етапом Кубка світу в Тюмені. Він був одягнений у футболку, на якій зображений Путін на ведмеді.

26-річний Крістіансен – чемпіон світу 2019 року в змішаній естафеті. У загальному заліку Кубка світу спортсмен займає 14-е місце.

Нагадаємо, що сьогодні на чемпіонаті світу з біатлону жіноча збірна України завоювала бронзову медаль в естафеті. "Золото" у Норвегії, "срібло" – у Швеції.

Крім того, на ЧС-2019 наша чоловіча збірна завоювала історичну медаль. Чемпіоном світу став Дмитро Підручний. Українець фінішував першим в гонці переслідування.