Норвезький біатлоніст: Це просто ганьба, ми віддали "золото" українцям

11 березня 2019, 11:20
Йоганнес Бьо розчарований своїм виступом в гонці переслідування чемпіонату світу

Бьо фінішував після Підручного / Фото: AFP

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо не приховував розчарування від "срібла" в гонці переслідування на чемпіонаті світу. Довгий час Бьо лідирував, але на останній стрільбі допустив три промахи і упустив перемогу. А першу золоту медаль в історії України завоював Дмитро Підручний.

"Перед останнім рубежем я відчував, що "срібло" буде величезною невдачею. Це була моя власна помилка, що жахливо мене терзає. Я зробив не просто маленьку помилку, а дуже велику. Це просто ганьба. Ми приїхали на чемпіонат світу і віддаємо "золото" українцям", – зізнався Йоганнес Бьо, який на ЧС-2019 вигравав золоті нагороди в спринті та змішаній естафеті.

Нагадаємо, що в спринтерській гонці Дмитро Підручний фінішував на четвертому місці, відставши від третього всього на 0,3 секунди.

Раніше ми писали, що на чемпіонаті світу словенська біатлоністка ледь не застрелила суддю. Помічник менеджера зі стрільби Томас Оберг розповів, що через 20 хвилин після початку тренування повинна була відбутися заміна мішеней. Він зазначив, що спортсменів попередили про те, що потрібно припинити стрілянину доти, доки не буде подано сигнал. Однак словенська біатлоністка, чиє ім'я не називається, продовжила стріляти.