Норвежець Йоганнес Бо виграв і гонку переслідування в Хохфільцені, Підручний вилетів з десятки

14 грудня 2019, 16:53
Три промахи завадили лідеру збірної України відстояти дев'яту позицію

Нинішній лідер збірної Норвегії з біатлону Йоганнес Тінгнес Бо не знає собі рівних на етапі Кубка світу з біатлону, що відбувається в австрійському Хохфільцені. Вчора Йоганнес Бо виграв спринтерську гонку, а сьогодні повторив своє досягнення і в переслідуванні на 12,5 км.

Гарна погода при практично повній відсутності вітру дозволила біатлоністам повністю продемонструвати свій потенціал. Троє призерів відстрілялися без промахів на чотирьох вогневих рубежах. Бо відстояв здобуте в спринті перше місце, вигравши у "срібного" росіянина Олександр Логінова 34 секунди. Бронзова нагорода дісталася французові Емільєну Жаклену, який зумів злетіти на третє місце з 18-го!

До речі, в жіночій естафеті українки показали четвертий результат, ледь не піднявшись на п'єдестал.

З трьох наших чоловіків в гонці переслідування найкращим очікувано виявився Дмитро Підручний. Щоправда, після дев'ятої позиції в спринті сьогодні він фінішував 16-м, зробивши три промахи. Молодий Антон Дудченко опустився з 28-го місця на 32-ге, хоча промазав всього раз. А Артем Прима, який в спринті був 60-м, в "персьюті" розташувався трохи вище – на 61-му рядку протоколу при чотирьох промахах.

Читайте, що думає про четверте місце в естафеті Олена Підгрушна.

Дивіться сюжет про те, хто представлятиме Україну на Різдвяній гонці в Гельзенкірхені