Норвегія взяла 12-те "золото" Олімпіади – в командному спринті в лижних гонках

21 лютого 2018, 13:18
Мартін Йонсруд Сунбю і Йоханнес Клебо перемогли команди ОАР і Франції

Мартін Йонсруд Сунбю і Йоханнес Клебо завоювали "золото". Фото

Норвезькі лижники Мартін Йонсруд Сунбю і Йоханнес Клебо завоювали золоту медаль в командному спринті вільним ходом на Олімпійських іграх-2018 в Пхенчхані.

Сунбю і Клебо в середу в фіналі пробігли дистанцію за 15 хвилин 56,20 секунди, на 1,71 секунди випередивши стали срібними призерами олімпійських атлетів Дениса Спіцова і Олександра Большунова. "Бронзу" виборола команда Франції в складі Моріса Маніфіка і Рішара Жува (+2,02).

Для збірної Норвегії, яка лідирує в медальному заліку Олімпіади-2018, медаль в командному спринті стала 12-ою золотою і 32-ою в сумі.

Раніше українські лижники змогли обійти сім команд, але не пройшли до фіналу: Андрій Орлик і Олексій Красовський зайняли підсумкове 21-ше місце в командному спринті.

Нагадаємо, що українські лижниці Тетяна Антипенко і Марина Анцибор теж не потрапили до фіналу в командному спринті, наші спортсменки посіли підсумкове 19-те місце.

Нагадаємо, що Олімпіада в південнокорейському Пхенчхані відбудеться з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграна рекордна для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.

Україну на Іграх-2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні, шість чоловік в санному спорті, по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні.