Ніч не допомогла: збірна України в два рахунки програла Угорщині триденний матч Кубка Девіса

16 вересня 2019, 13:04
Сьогодні дограли поєдинок в Будапешті, перерваний вчора через темряву. На жаль, Марченко упав під натиском господаря корту

Балаш (зліва) добив нашого Марченка / Фото: Twitter

Чоловіча збірна України з тенісу програла протистояння Угорщини в першій групі Євро-Африканської зони Кубка Девіса. У понеділок, 16 вересня, Ілля Марченко у вирішальному поєдинку поступився Аттілу Балашу – 4:6, 5:7.

Нагадаємо, ця зустріч була перервана в неділю через настання темряви при рахунку 4:6, 5:5. Сьогодні ж о 12:00 гра поновилася – взявши два поспіль гейми (на чужій і своїй подачах), Балаш добив нашого Марченка. Загальний же рахунок триденного протистояння в Будапешті становив 3:2 на користь угорців.

Україна – Угорщина – 2:3

Стаховський – Балаш – 6:4, 6:3

Марченко – Фучович – 3:6, 2:6

Молчанов/Стаховський – Балаш/Фучович – 6:7 (7:1), 6:3, 3:6

Cтаховський – Фучович – 5:7, 6:3, 7:6 (7:3)

Марченко – Балаш – 4:6, 5:7

12 переможців цього етапу проходять до кваліфікаційного етапу Кубка Девіса-2020 року, Україна ж наступного сезону виступатиме в зональних змаганнях.

Як ми писали раніше, Еліна Світоліна покинула турнір в Китаї. Перша ракетка України не змогла пройти чвертьфінальний раунд в Чженчжі, в трьох сетах поступившись француженці Крістіні Младенович.

Також ми розповідали, що легендарна Кім Клейстерс оголосила про відновлення кар'єри. Переможниця чотирьох турнірів "Великого шолома" повернеться на корт в січні наступного року.