"Ніколи не змінюйся, Алекс": "Манчестер Сіті" відреагував на чумову реакцію Зінченка

15 жовтня 2019, 14:46
Український півзахисник так святкував вихід на Євро-2020, що почули в Англії

/ Фото: AFP

Англійський "Манчестер Сіті" відреагував на вихід збірної України до фінальної частини чемпіона Європи 2020 року. Точніше, на святкування Олександра Зінченка. Український півзахисник після перемоги над Португалією (2:1) пустував на повну: вривався в прямий ефір під час флеш-інтерв'ю Ярмоленка і Романчука і скандував: "Ми на Євро".

У Twitter чемпіонат Англії з'явилося коротке відео з нарізкою витівок Зінченка в післяматчевій студії каналів "Футбол" і підписали його: "Ніколи не змінювався, Алекс".

Нагадаємо, перемогу команді Андрія Шевченка принесли голи Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка в першому таймі. Після перерви Кріштіану Роналду реалізував пенальті за гру рукою у виконанні Тараса Степаненка, яка коштувала нашому півзахиснику другої жовтої картки в матчі. У меншості збірна України зуміла вистояти проти грізного суперника і довела матч до заслуженої перемоги.Відео голів та огляд матчу Україна – Португалія – ​​2:1..

Раніше ми писали, що перед початком матчу гравців збірної України зарядили божественним виконанням гімну України у виконанні хору Верьовки і 70 тисяч глядачів на трибунах. 125 осіб з Національного хору імені Григорія Верьовки так заспівали, що футболісти просто не мали права програти.