Нігерія вимагає від Федерації преміальні за вихід у плей-офф ЧС-2014

27 червня 2014, 09:55
Збірна Нігерії скасувала тренування через невиплати преміальних

Збірна Нігерії. Фото AFP

Чиновник Федерації футболу Нігерії відправився на батьківщину для пошуку грошей на виплату преміальних гравцям національної команди, які пробилися в 1/8 фіналу чемпіонату світу-2014. Про це повідомляють бразильські ЗМІ.

За їх даними, в ніч на п'ятницю команда скасувала тренування через невиплату преміальних.

Збірна Нігерії зайняла друге місце в групі F з чотирма очками, поступившись аргентинцям (9) і випередивши команди Боснії і Герцеговини (3) і Ірану (1). В 1/8 фіналу нігерійці зіграють з командою Франції (30 червня, Бразиліа).

Подібна історія відбувається з африканськими командами не вперше на чемпіонаті світу-2014. Раніше футболісти збірної Гани пригрозили зривом матчу з командою Португалії в третьому турі групового етапу, якщо їм не будуть виплачені преміальні за виступ на турнірі. У результаті уряд Гани відправило футболістам 3 млн доларів готівкою. Спочатку гроші планували перевести електронним способом, але після погрози бойкоту було вирішено відправити готівкові кошти. Вони були зібрані минулої суботи, однак сталася затримка через проблеми з чартером, який повинен був доставити гроші в Бразилію. Уряду довелося зайнятися пошуком надійного рейсу для перевезення грошей. У четвер ганці програли португальцям з рахунком 1:2 і посіли останнє місце в групі G.

А до старту турніру футболісти збірної Камеруну відмовлялися вилітати до Бразилії до того моменту, поки не буде вирішено питання з преміальними. У підсумку камерунці замкнули турнірну таблицю в групі А, зазнавши три поразки з загальним рахунком 1-9.