Ні Мілевський, ні Хачеріді не забили київському "Динамо": український клуб розгромив чемпіона Білорусі

27 січня 2020, 21:35
Дубль Йосипа Піварича і гол Міккеля Дуелунда принесли перемогу колективу Олексія Михайличенка

У понеділок київське "Динамо" провело п'ятий контрольний матч на зборі в Белеку. Срібному призеру української першості протистояв чемпіон Білорусі – "Динамо" (Брест). Нагадаємо, за суперника виступають колишні кияни – нападник Артем Мілевський та захисник Євген Хачеріді. Раніше ми писали, як "Динамо" вперше програло на зимових зборах у Туреччині.

Особливої боротьби в зустрічі не вийшло: українці розібралися з білорусами з рахунком 3:0. У першому таймі двічі відзначився хорватський захисник Йосип Пиварич – на 22-й і 36-й хвилинах. А в другому таймі на 74-й хвилині данський півзахисник Міккель Дуелунд ударом з лінії штрафного майданчика підбив підсумок протистояння.

У складі колективу з Бреста колишні гравці збірної України Артем Мілевський та Євген Хачеріді вийшли в стартовому складі, але нічим особливим не запам'яталися.

До речі, читайте, як Дуелунд розповів про збір у Туреччині й завдання "Динамо". У вівторок, 28 січня, "Динамо" проведе останній матч на турецькому зборі: кияни зустрінуться з казахстанським "Кайратом".

Дивіться, як київське "Динамо" поступалося шведському "Мальме" в Лізі Європи (3:4)