Незабитий пенальті, видалення і розгром: "Олександрія" впоралася з "Чорноморцем" за 45 хвилин

16 березня 2019, 15:51
Артем Сітало оформив дубль, а Володимир Коваль заробив видалення

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олександрія"

"Олександрія" завершила перший етап чемпіонату України розгромною перемогою над одеським "Чорноморцем". Матч 22-го туру Прем'єр-ліги пройшов на стадіоні "Чорноморець" і завершився з рахунком 3: 0 на користь гостей. Рахунок був відкрив вже на п'ятій хвилині. Одесити отримали шанс зрівняти рахунок, але Аржанов не зумів реалізувати пенальті. Після цього олександрійці ще двічі розписалися у воротах суперника. І це все відбулося в першому таймі.

Після перерви глядачі не побачили забитих м'ячів, зате стали свідками видалення – Володимир Коваль вийшов на поле в перерві, але вже на 55-й хвилині заробив червону картку.

"Олександрія" зміцнилася на третій сходинці турнірної таблиці і може відірватися від головного переслідувача – луганської "Зорі". Луганчанам сьогодні належить зіграти з лідером чемпіонату донецьким "Шахтарем". Онлайн "Зоря" – "Шахтар" дивитись можна на ТБ в прямому ефірі.

Що стосується "Чорноморця", то одесити залишаються на передостанньому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги. На другому етапі команда буде боротися за збереження прописки в еліті.

"Чорноморець" – "Олександрія" – 0:3
Голи: Сітало (5, 39), Бабогло (32)

"Чорноморець": Литовченко, Міщенко, Грачов, Рижук, Норенков (Коваль, 46), Танчик, Чорний, Морозенко (Мусолітін, 65), Гошкодеря, Аржанов (Павлов, 79), Бабенко.

"Олександрія": Паньків, Цуріков, Шендрик, Бабогло, Гречишкін, Протасов, Банада (Дедечко, 78), Полярус (Пономар, 70), Задерака, Лучкевич (Микицей, 46), Сітало.

Попередження: Бабогло (9), Лучкевич (11), Аржанов (44), Мусолітін (76), Бабенко (80), Гречишкін (85).

Видалення: Коваль (53).