Неймар виводить "ПСЖ" в чвертьфінал Ліги чемпіонів: огляд матчу з "Боруссією"

12 березня 2020, 08:00
Голи та найкращі моменти матчу на порожньому стадіоні в Парижі

/ Фото: Reuters

"Парі Сен-Жермен" на порожньому стадіоні обіграв "Боруссію" з Дортмунда в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і за сумою двох матчів вийшов до чвертьфіналу. У першому матчі парижани поступилися на виїзді 1:2, тому вдома їх влаштовувала мінімальна перемога. Ми проводили онлайн матчу "ПСЖ" – "Боруссія".

В середині першого тайму Неймар відкрив рахунок в матчі – цей м'яч вже виводив "ПСЖ" в наступний раунд, тому що вони мали перевагу у вигляді гостьового гола. Але ще до перерви Бернат подвоїв перевагу господарів поля.

Німцям потрібно було забити один м'яч, щоб перевести поєдинок в додатковий час, але реальних шансів команда з Дортмунда так і не створила. А на останніх хвилинах гості ще й в меншості залишилися – Джан спочатку збив з ніг Неймара, а потім влаштував з бразильцем перепалку. Конфлікт переріс в невелику бійку за межами поля, внаслідок чого арбітр видалив Джана і показав попередження трьом гравцям "ПСЖ".

"ПСЖ" – "Боруссія" Д – 2:0 (перший матч – 1:2)
Голи: Неймар (28), Бернат (45)

"ПСЖ": Навас, Керера, Кімпембе, Маркіньйос, Бернат, Паредес (Куассі, 90), Ді Марія (Курзава, 79), Сарабія (Мбаппе, 64), Гує, Неймар, Кавані.

"Боруссія" Д: Бюркі, Гуммельс, Пішчек, Загаду, Хакімі (Гетце, 87), Джан, Геррейро, Санчо, Вітцель (Рейну, 71), Азар (Брандт, 69), Голанд.

Попередження: Голанд (16), Гуммельс (61), Бернат (68), Неймар (90), Ді Марія (90), Маркіньйос (90), Мбаппе (90).

Нагадаємо, що вчора в чвертьфінал пробилися "Аталанта" і Лейпциг. Італійці на порожньому стадіоні в Іспанії обіграли "Валенсію" завдяки покеру Ілічіча, а німці вдома розгромили "Тоттенгем".