Неймар міг залишитися паралізованим, якби удар припав дюймом вище

5 липня 2014, 15:50
Бразильський форвард отримав важку травму спини в матчі проти Колумбії

Суніга зносить Неймара. Фото AFP

Нападаючий збірної Бразилії з футболу Неймар , який отримав травму хребта у чвертьфіналі чемпіонату світу з командою Колумбії , міг залишитися паралізованим , повідомляє Metro.co.uk .

Зустріч, що відбулася в п'ятницю в Форталезі , завершилася перемогою бразильців з рахунком 2:1. Неймар отримав травму на 87 -й хвилині , після того як йому в спину врізався колумбійський захисник Хуан Каміло Суніга . Бразилець на носилках залишив поле , а потім був відправлений до лікарні , де у нього діагностували перелом третього поперекового хребця. За попереднім прогнозом , гравцеві на відновлення буде потрібно 4-6 тижнів.

Джерело повідомляє , що , за словами лікарів , Неймар міг залишитися паралізованим , якби удар Суніга припав дюймом вище.

У півфіналі турніру в ніч з вівторка на середу за московським часом в Белу -Орізонті бразильці зіграють зі збірною Німеччини. Крім Неймара , пентакампеонам в майбутньому матчі не зможе допомогти через перебір жовтих карток капітан Тіаго Сілва.