Неймовірний бельгієць Лукаку встановив відразу три рекорди за один матч Ліги Європи, наздогнавши Роналдо

21 серпня 2020, 23:27
Форвард "Інтера" забив в 11-му матчі єврокубка поспіль і 34-й раз в сезоні 2019/2020

/ Фото: Reuters

У фінальному поєдинку Ліги Європи 2019/2020 відбулося відразу декілька визначних подій. Наш сайт веде онлайн матчу "Севілья" – "Інтер".

27-річний нападник італійського клубу Ромелу Лукаку увійшов в історію відразу з кількох причин. Виявляється, бельгієць забив найшвидший м'яч в фінальних поєдинках Ліги Європи. На четвертій хвилині він заробив пенальті, а потім, на п'ятій, холоднокровно його реалізував.

При цьому Лукаку забив м'яч у 11-му матчі другого за важливістю єврокубку поспіль! Цей також – рекорд Ліги Європи. Власне, рубіж в 10 голів уже був досягненням. Нагадаємо, в сезоні 2018/2019 форвард виступав за "Манчестер Юнайтед", а влітку 2019-го перебрався до Мілана.

Крім того, Ромелу забив 34 м'ячі в усіх турнірах сезону 2019/2020, що є повторенням рекорду для новачка "Інтера". Досягнення в сезоні 1997/1998 встановив бразильський форвард Роналдо.

Щоправда, в кінцівці основного часу Лукаку допоміг Дієго Карлосу відправити м'яч у ворота вже своєї команди, після чого "Севілья" на 74-й хвилині вийшла вперед (3:2), а згодом і виграла.