Неймовірна розв'язка матчу в Хорватії: голкіпер забив переможний гол на шостій доданій хвилині

11 березня 2018, 13:31
Воротар Карло Летица з "Хайдука" прийшов в чужу штрафну і забив гол головою

Карло Летица. Фото hajduk.hr

Воротар "Хайдука" Карло Летица забив переможний гол у ворота "Істра 1961" (3: 2) матчі 25-го туру чемпіонату Хорватії. 21-річний голкіпер, зростання якого 202 см, відзначився на 96-й хвилині. Він забив у падінні головою, прийшовши на штрафний удар.

Раніше видання Marca повідомляла, що в послугах Летици зацікавлений "Реал". У королівському клубі вважають, що голкіпер повинен стати альтернативою воротареві "Атлетика" Кепе Аррісабалаге, якого не вдалося роздобути.

Летица в нинішньому сезоні провів 11 матчів за "Хайдук", в яких пропустив 4 голи. Transfermarkt оцінює гравця всього в 250 тисяч євро
.

Напомним, что чемпіоном Хорватії в минулому сезоні вперше в історії стала "Рієка". А загребське " Динамо " вперше за 12 сезонів втратило золоті медалі внутрішнього чемпіонату .

Раніше ми писали, що головного тренера загребського "Динамо" побили кийками невідомі . Напад на Маріо Цвітановіча сталося біля входу в його будинок.