Нестаріючий Ібрагімович приносить "Мілану" перемогу дублем у ворота "Болоньї"

22 вересня 2020, 00:12
Команда Стефано Піолі успішно стартувала в чемпіонаті Італії на своєму полі

Златан Ібрагімович

У понеділок близько опівночі завершилася основна програма стартового туру італійської Серії А. Правда, три матчі перенесені на 30 вересня. А закрили день на знаменитому стадіоні "Сан-Сіро" місцевий "Мілан" і "Болонья". Вашій увазі – всі результати першого туру чемпіонату Італії.

У минулому сезоні "Мілан" посів шосте місце і пробився в Лігу Європи, а підопічні Синіши Михайловича фінішували на 12-й позиції. Відтоді розстановка сил не змінилася. Господарі контролювали хід гри й довели свою перевагу. Героєм матчу став нев'янучий харизматичний Златан Ібрагімович. Шведський форвард, якому 3 жовтня виповниться 39 (!) років, відіграв усі 90 хвилин і оформив дубль, принісши команді прем'єрну перемогу в сезоні в Італії – 2:0.

На 35-й хвилині Ібра забив м'яч головою після навісу з флангу, а на 50-й реалізував пенальті потужним ударом під поперечину. Дивіться огляд матчу "Мілан" – "Болонья".

Примітно, що Златан забив три м'ячі за два стартові матчі "Мілана" в сезоні. Минулого тижня він допоміг команді в Лізі Європи перемогти в Ірландії "Шемрок Роверс" (2:0).