Нервова перемога чемпіона України: огляд матчу УПЛ

22 вересня 2019, 16:05
"Шахтар" на виїзді здолав "Десну"

"Десна" vs "Шахтар" / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У восьмому турі Української Прем'єр-ліги зіграли лідери. "Десна" приймала в Чернігові "Шахтар". В нас був онлайн матчу "Десна" – "Шахтар".

Цей поєдинок краще склався для команди Каштру, яка перемогла з рахунком 1:0.

Початок поєдинку був за "Шахтарем". Вже на 19-й хвилині міг забивати Мораес, але з кількох метрів не зумів влучити у ворота. М'яч влучив у коліно і пішов вище поперечини.

Як потрібно реалізовувати свої моменти показав Марлос. На 22-й хвилині Тайсон прекрасним пасом вивів Марлоса один на один, і той підсік м'яч над Пастом.

Цікаво, що для Тайсона це шостий асист в УПЛ в сезоні. Всього 31-річний бразилець набрав дев'ять очок за системою гол+пас в шести матчах УПЛ – три м'ячі і шість асистів.

Команда Олександра Рябоконя відповіла через 10 хвилин. Філіппов на куті штрафного справа, прибрав захисника на замаху і низом вдарив по м'ячу! П'ятов парирував.

У другій половині активніше знову заграв "Шахтар". Найактивнішим був Тайсон. Бразилець класно розганяв атаки з флангу на фланг. В одній з них взяв участь Болбат. Сергій навісив в штрафну, а Паст не дотягнувся в стрибку до м'яча, далі вже партнерам не вийшло вдарити головою.

Кінцівка поєдинку видалася дуже нервовою для чемпіона України, але в підсумку вони зуміли здобути мінімальну перемогу.

Дивіться повний поєдинок "Десна" – "Шахтар":

Це вже восьма перемога Луїша Каштру в восьми поєдинках.

В останньому матчі команда Луїша Каштру поступилася в Лізі чемпіонів "Манчестер Сіті". Чемпіони України програли з рахунком 3:0.

Після перемоги "Манчестер Сіті" над "Шахтарем" в стартовому турі ЛЧ головний тренер чемпіонів Англії Хосеп Гвардіола розкрив зміст своєї розмови з воротарем "гірників" Андрієм П'ятовим.